This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/4.jpg
SZUKASZ DUCHOWEJ POMOCY DLA SIEBIE LUB BLISKICH?  MASZ PROBLEMY, KTÓRYCH NIE UMIESZ ROZWIĄZAĆ?  CHCESZ PODZIĘKOWAĆ BOGU ZA ŁASKĘ JAKĄ CIĘ OBDARZYŁ?
Złóż intencję (w zakładce "Intencje Modlitewne") a my pomodlimy się z Tobą.
 
 
Są intencje "WSPÓLNOTOWE"  - tutaj wpisujemy intencje za osoby ze Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i za osoby z rodziny (współmałżonek, rodzeństwo, dzieci i rodziców) oraz najbliższe duchowieństwo z naszych parafii.
 
Intencje "ZEWNĘTRZNE" - czyli składane tu są intencje np. za naszych przyjaciół, dalszych znajomych, sąsiadów, innych osób nam nie znanych. Może tutaj wpisać intencje każdy, kto wejdzie na tą stronę.
 
Jest też zakładka "UWIELBIENIE" - gdzie uwielbiać chcemy Boga za jego dary, łaski i miłosierdzie którymi nas obdarza codziennie. Więcej ne temat UWIELBIENIA tutaj.
 
Oraz (bardzo ważna) zakładka "PODZIĘKOWANIA" w której wypadałoby podziękować Bogu za wysłuchanie naszych modlitw - bo to znaczy że były zgodne z jego wolą. Każdy taki wpis będzie wyznaniem CHWAŁY BOŻEJ oraz pięknym świadectwem dla innych a to daje nadzieję i zwiększa wiarę każdemu. Modląc się pomagamy teraz innym a może kiedyś ta osoba będzie modliła się w naszej intencji.
 
Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię...
Intencje zazwyczaj są na miesiąc, lecz można je przedłużyć lub w wyjątkowych sytuacjach - kontynuujemy do skutku.

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.