Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/odnowa/1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/odnowa/2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/odnowa/3a.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/odnowa/7.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/odnowa/8.jpg

tlo7Koszulki, body, motylki itp. Dla dzieci jak i osób dorosłych. Na odzieży wyszyte jest biblijne błogosławieństwo. Za każdą osobę, która nosi produkty REGE, a także za wszystkich współpracowników i darczyńców, sprawowana jest 13-go dnia każdego miesiąca MSZA ŚWIĘTA. http://regedobreubrania.pl

FB                        

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

24 godziny męki Pana naszego Jezusa Chrystusa - Luisa Piccarreta - audiobook na Youtoube

- Wstęp do rozważań z modlitwą wstępną i dziękczynieniem

- Godzina 1   od 17 do 18

- Godzina 2   od 18 do 19

- Godzina 3   od 19 do 20

- Godzina 4   od 20 do 21

- Godzina 5   od 21 do 22

- Godzina 6   od 22 do 23

- Godzina 7   od 23 do 24

- Godzina 8   od 00 do 01

- Godzina 9   od 01 do 02

- Godzina 10  od 02 do 03

- Godzina 11  od 03 do 04

- Godzina 12  od 04 do 05

- Godzina 13  od 05 do 06

- Godzina 14  od 06 do 07

- Godzina 15  od 07 do 08

- Godzina 16 

- Godzina 17

- Godzina 18

- Godzina 19

- Godzina 20

- Godzina 21

- Godzina 22

- Godzina 23

- Godzina 24

Nieznane tortury Pana Jezusa w ciemnicy lochu więziennego (do rozważania w czwartek)

Męka Pana naszego Jezusa Chrystusa wg bł. A. K. Emmerich

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
polecane strony:
  • Tej strony chyba nie trzeba przedstawiać. Ale jak ktoś jeszcze nie zna, polecam "pobuszować". http://adonai.pl/
Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 
XVI wiek Rzym, czas świetności, ale również głębokich konfliktów. Młody ksiądz schodzi z kazalnicy i dociera do setek sierot, które żyją w ciemnych uliczkach Rzymu. Z radością, wiarą i determinacją wokół Filipa Neri zbiera się tłum dzieciaków, a on śpiewa, gra i tańczy z nimi, dając im nadzieję. Tworzy pierwsze oratorium dla ich wspólnoty, gdzie każde dziecko ma prawo zrozumieć, jaka ścieżka w życiu jest dla niego przeznaczona. Hierarchia kościelna jest jednak przerażona niekonwencjonalnymi metodami Nerego. Mimo to, w końcu papież poruszony szczerą wiarą Filipa, błogosławi go i daje mu tytuł kardynała. Ale Filip Neri odpowiada z uśmiechem: „Wolę Paradise".
Film opowiada piękną historię człowieka z niezależną duszą, który w Bogu widział źródło, cel i sens prawdziwego człowieczeństwa.
Największy z cudów - cud Eucharystii  - zwiastun filmu. Czasami w internecie pojawia sie pełna wersja.
 
Tajemnica Eucharystii - Catalina Rivas Film pokazuje spektakl inspirowany objawieniami Cataliny Rivas z Boliwii, wykonany przez aktorów teatru im. Józefa Węgrzyna w Ełku.
Catalina Rivas w swojej książce „Tajemnica Mszy Świętej" pisze:„Jest to świadectwo, które muszę i chcę dać całemu światu dla większej chwały Bożej i dla zbawienia tych, którzy chcą otworzyć serca Panu. Także po to, by wiele osób konsekrowanych Bogu na nowo roznieciło w sobie ogień miłości do Chrystusa; niektórzy z nich mają ręce posiadające władzę, by uobecniać Go w tym świecie, tak by stał się naszym pokarmem. Dla innych, aby przełamali "praktykę rutyny" w przyjmowaniu Go i na nowo ożywili w sobie zadziwienie nad codziennym spotkaniem z Miłością. I dla moich świeckich braci i sióstr na całym świecie, aby żyli wielkodusznie tym największym cudem: celebracją Eucharystii".

Guadalupe - Żywy Obraz I Tv Trwam

 
 
Rytuał - Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film "The Rite" opowiada o losach sceptycznego ucznia seminarium duchownego, Michaela Kovaka (Collin O'Donoghue), który z niechęcią uczęszcza do szkoły dla egzorcystów w Watykanie. W Rzymie spotyka nieortodoksyjnego księdza, ojca Lucasa (Anthony Hopkins), który zapoznaje go z mroczną stroną wiary.
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.