Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/4.jpg
SZUKASZ DUCHOWEJ POMOCY DLA SIEBIE LUB BLISKICH?  MASZ PROBLEMY, KTÓRYCH NIE UMIESZ ROZWIĄZAĆ?  CHCESZ PODZIĘKOWAĆ BOGU ZA ŁASKĘ JAKĄ CIĘ OBDARZYŁ?
 
Jeżeli chcesz abyśmy się pomodlili w Twojej intencji, lub intencjach innych, proponujemy dołączyć do grupy Intencji na WhatsApp, gdzie codziennie kilkadziesiąt osób widzi wpisy i jeżeli ma w danej chwili czas, to modli się w tych intencjach (chociaż aktem strzelistym). A jeżeli będziesz w tej grupie, to i Ty możesz mieć możliwość pomodlenia się w czyjejś intencji, za co z góry: Bóg zapłać".
 
Tutaj jest też zakładka "UWIELBIENIE" - gdzie uwielbiać chcemy Boga za jego dary, łaski i miłosierdzie którymi nas obdarza codziennie. Więcej ne temat UWIELBIENIA tutaj.
 
Oraz (bardzo ważna) zakładka "PODZIĘKOWANIA" w której wypadałoby podziękować Bogu za wysłuchanie naszych modlitw - bo to znaczy że były zgodne z jego wolą. Każdy taki wpis będzie wyznaniem CHWAŁY BOŻEJ oraz pięknym świadectwem dla innych a to daje nadzieję i zwiększa wiarę każdemu. Modląc się pomagamy teraz innym a może kiedyś ta osoba będzie modliła się w naszej intencji.
 
Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię...

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.