Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/1.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/2.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/intencje/4.jpg

Dziękowanie Bogu jest ściśle połączone z uwielbianiem Boga, ale uwielbienie jest doskonalszym sposobem dziękowania Bogu i trudniejszym w wykonaniu.

Wiemy też, że [Bóg] z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według [Jego] zamysłu.
Rz, 8, 28
W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.
1Tes, 5, 12-22 
 
Modlitwa uwielbienia
Miłości moja, jak mam Ci dziękować za to, że po dniach suszy znów wprowadzasz mnie w rajską krainę pełną piękna Twojej miłości. Unosisz i przyciągasz do Siebie swoją mocą i pozwalasz przebywać w Twej nieskończonej głębi. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za Twą miłość, która przygarnia mnie do Ciebie i łączy ze wszystkimi ludźmi na całej ziemi, z całym Twoim stworzeniem. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za każde dobro, które z Twojej woli istnieje na ziemi! Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za wszechmoc, którą przeobrażasz serca i zaradzasz potrzebom Twoich dzieci! Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za mądrość, która przenika serca wszystkich i prowadzi do Twojej miłości. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za miłość, która daje światu życie. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za Twoją delikatność, która odsłania w nas Twoje łaski. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za ciszę, która każe nam Ciebie nasłuchiwać. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za piękno Twojej miłości, która uczy nas pragnąć piękna i miłości Twojej. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za Słowo, które dało początek Słowu Wcielonemu. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za mój krzyż, który mnie z Tobą łączy. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za Twoją żywą obecność pośród nas. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za cud Eucharystycznej przemiany. Uwielbiam Ciebie Boże i dziękuję za Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Bądź uwielbiony Boże w Trójcy Jedyny, Ojcze, Synu i Duchu święty, przez każde bijące serce, każdą duszę wielbiącą Ciebie w niebie oraz oczekującą Twojego Miłosierdzia. Twoim pragnieniem jest abyś był przez wszystkich kochany, bo Ty ukochałeś nas największą miłością. Proszę Ciebie Boże, nawracaj tych, który wzbraniają dostęp Duchowi świętemu w łasce sakramentalnej Chrztu świętego. Obdarzaj serca wszystkich duchem światłości, łaską nawrócenia, pragnieniem prawdziwej miłości. Obdarzaj wszystkich wszelkimi łaskami, pieczęcią przynależności Chrztu świętego, i prowadź do wyżyn świętości, aby nasze życie świadczyło o Twojej miłości i miłosierdziu. Obdarz nas duchem Twojej miłości dla Twojej chwały i wzrostu Twego Królestwa na ziemi.
Więcen na temat Uwielbienia tutaj.
 
 W przypadku zauważenia "spamu" lub nie etycznej treści wpis, proszę dzwonić - 606924749
 
Uwaga, litera "ą" nie wchodzi a wręcz wykasowuje wpis, Wtedy trzeba kliknać w niebieską strzałkę "wstecz" aby przywróciło wpis i napisać "a" zamiast "ą".
Za kogo *
Autor *
Intencja *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

UWIELBIENIE

UWIELBIAM CIE BOZE W TYM WSZYSKIM CO MAM POSIADAM UWIELBIAM CIE W MOJEJ RODZINIE I W KAZDYM NAPOTKANYM CZLOWIEKU.

niedziela, 21, maj 2017 21:36

Za wspólnotę

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale jesteście "Mocna grupa pod wezwaniem" ... Pana Jezusa. Lud Pana Zastępów. Pan wysłychuje Waszych modlitw - oczywiście gdy są zgodne z jego Wolą. Alleluja. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus.

wtorek, 07, kwiecień 2015 11:44

za moją rodzinę

DZIEKUJĘ CI DOBRY I WSPANIAŁY PANIE BOŻE ZA OTRZYMANE WSZYSTKIE DARY I ŁASKI. ZA DZIAŁANIE TWOJEJ ŁASKI W KAŻDYM CZŁONKU MOJEJ RODZINY PRAGNĘ GORĄCO DZIĘKOWAĆ MOIM ŻYCIEM KAŻDĄ JEGO CHWILĄ ODDAWAĆ CI CZEŚĆ I CHWAŁĘ I WIELBIĆ CIĘ. CHWAŁA TOBIE PANIE

 

poniedziałek, 05, styczeń 2015 09:28

Za naszą wspólnotę

Dziękujemy Ci Jezu za całą naszą Wspólnotę Odnowy, za każdego z osobna, za to, że możemy spotykać się, aby Ciebie uwielbiać i Tobie służyć. 

środa, 17, wrzesień 2014 09:21

 

Powered by Phoca Guestbook

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.